INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Zastřešení bazénu

Kromě základního a nutného vybavení bazénu, jako je recirkulační systém, je možné bazén dále vybavit volitelným příslušenstvím. V této oblasti je dnes možné doplňovat bazén protiproudy, skluzavkami, podvodním osvětlením, masážními tryskami, podvodními reproduktory, vodotrysky, vzduchovými s trakcemi atd.

Ze všech těchto systémů se krátce zastavíme u zastřešení venkovního bazénu. Nosná konstrukce závisí na prostorovém řešení útvaru. V zásadě lze budovat zastřešení jako samostatný izolovaný objekt, jenž je svébytným konstrukčním útvarem nebo přistavěnou konstrukci ke stávajícímu objektu bydlení. Toto převažující řešení splňuje v podstatě bezkolizně hlavní účel - propojení obytné funkce domu s bazénem, popřípadě zahradou a tím výrazné zvýšení kvality bydlení a odpočinku.

Nejlepší řešení je vnitřní bazén

I když si mnozí uživatelé pořídili bazén na zahradě a následovně jeho zastřešení, vzhledem ke stále krátké poměrně jeho užitnosti se mnozí zaobírají myšlenkou vnitřního bazénu. Přitom se jedná o finančně velmi nákladné zařízení. Bazén v domě složí po celý rok, a pokud si obyvatelé domu zvyknou zaplavat si každý den před odchodem do práce nebo po návratu domů, pak se taková investice určitě vyplatí. Více informací o zastřešení vašeho bazénu najdete na http://www.alupol.cz.