INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Nákupem zahradního nábytku ve výprodeji ušetříte

Máte zahradu, terasu či kavárnu, kde byste uvítali zahradní nábytek? Tak to jste zde správně. Nastalo jaro a my bychom se měli zamyslet na tím, jak zařídit nebo obnovit naše odpočinkové prostory.

Ještě nemáte zahradní nábytek?

Garden Pardubice nabízí zahradní nábytek ve výprodeji. Splňte si svůj sen o dokonalém odpočinkovém prostoru, kde je možné po celé léto trávit volný čas nejen s rodinou, ale i s přáteli nebo knížkou a dobrou kávou. A díky tomu, že nakoupíte ve výprodeji, ušetříte tisíce korun. O to větší radost z kvalitního zahradního nábytku budete mít.

Výprodej z expozice

Většina nábytku, který je u nás k prodeji, pochází z expozice. Nábytek z expozice byl vystaven v obchodech a je možné, že se na něm mohou objevit nějaké drobné vady jako bledší místa nebo drobné poškrábání. Jeho funkčnost a kvalita je však plně zachována.

Jaký typ zahradního nábytku nakoupíte?

V naši nabídce najdete:

  • dřevěný zahradní nábytek - v této sekci nejdete sestavy zahradního nábytku, židle a křesla, stoly, lavice a servírovací stolky
  • kovový zahradní nábytek - jde o zahradní kovová lehátka, pokud máte zájem o jiný druh zahradního nábytku, pak navštivte stránky gardenpardubice.cz
  • ratanový zahradní nábytek - i v této sekci zakoupíte zahradní lehátka s výraznou slevou

Doprava zdarma

Další peníze můžete ušetřit na poštovném. V případě, že u nás nakupíte zahradní nábytek nad 5000 korun, pak od nás získáte dopravu zcela zdarma.

Chystáte se zpevnit příjezdovou cestu k Vašemu domu zatravňovací dlažbou? Pak v našem e-shopu zahradni-nabytek-vyprodej.eu nakoupíte i plastové zatravňovací dlaždice s velkou slevou. Už žádné zablácené boty v deštivém počasí, které nás nyní v jarních měsících čekají.

Na nic již nečekejte a zkrášlete si Vaši zahradu ještě před začátkem jara.