INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Výprodej zahradního nábytku včetně zahradních lehátek

Těšíte se, že si na jaro a léto vytvoříte na zahradě oázu klidu, kde budete moci relaxovat? Toužíte po zvelebení současné zahrady? Chystáte se překopat zahradu, vyvrtat studnu a postavit si zahradní altán?
K dokonalosti vaší nové odpočinkové zahradě chybí jen zahradní nábytek, který bude ideálně sloužit celý rok a jehož pořizovací cena bude nízká.

Sleva na zahradní nábytek

Dopřejte si oživení terasy nebo zahrady a pořizujte zahradní nábytek ve slevě! Díky zlevněným kouskům zahradního nábytku si můžete dovolit koupit více židlí nebo křesel, a tak přijmout na návštěvu více přátel. Sleva se vztahuje na sestavy zahradního nábytku, stoly, křesla nebo relaxační lehátka.
Zlevněný zahradní nábytek je vyroben ze dřeva, z kovu, z umělého ratanu nebo umělého bambusu.

Zahradní lehátka v akci

Není nic příjemnějšího než poklidné odpoledne strávené v relaxačním lehátku na zahradě ve stínu stromu. Zahradní lehátka ale nejsou určena jen k použití na terasách nebo trávnících. Kovová relaxační lehátka můžete využít i u bazénu, jak venkovního tak vnitřního, protože díky použitému materiálu nepodléhají korozi a voda a vlhkost nemají vliv na jejich vzhled a kvalitu.

Kovové zahradní lehátko Visby vás zaujme svým jednoduchým a moderním designem, který se hodí jak na terasu tradičně pojatého domu tak k bazénu ultramoderního příbytku. Lehká hliníková konstrukce zajišťuje snadnou manipulaci, ale zároveň propůjčuje lehátku vysokou stabilitu a pevnost.

Dřevěná zahradní lehátka

Vyzkoušejte relaxační lehátko ze dřeva Bangkirai Yellow Balau. Nadchne vás svojí přirozeností a medovou barvou. Pro zachování barvy doporučujeme ošetřit ochranným olejem, ale klidně ponechejte dřevěné lehátko bez ošetření a i tak si zachová svoje užitné vlastnosti a získá typickou stříbrošedou patinu.

Dřevo Bangkirai Yellow Balau je exotické dřevo vyhledávané pro svoji odolnost vůči povětrnostním podmínkám a nižší cenu.