INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Výhody gabionů

Gabiony nebo-li gabionové ploty jsou pro mnohé neznámé slovo. Většina z Vás, ale tento výraz zná z praxe v podobě kovových konstrukcí vyplněné kameny, které slouží pro zpevnění svahů.

Tato metoda zpevnění svahů s sebou přináší celou řadu výhod, mezi které patří například nižší pořizovací cena v porovnání s klasickými konstrukcemi. V mnoha případech není ani nutné provádět železobetonové základy. Pro své opracování, kdy jsou ocelové dráty pozinkovány, se vyznačují velmi dlouhou životností (60 až 80 let). Jsou téměř bez údržbové (nemusí se natírat). Tvoří zároveň přírodní drenáž, takže propouští a absorbují energii vody a díky tomu tak snižují tlak na opěrnou stěnu. Není nutné je izolovat v porovnání s klasickým kamenným obložením na beton.
 

+420 773 233 222
info@gabionyhranice.cz

 

Gabiony jsou nenáchylné na poškození mrazem, jsou pružné a díky tomu tak vstřebají drobné propady podloží. Není zde použita spárovací hmota, tudíž nepraskají spáry, nezčernávají apod. Gabiony jsou jednoduché a nenáročné na další rozšíření nebo napojení, lze je realizovat v zimě i za horších podmínek. Působí přírodním dojmem a přirozeně se tak začlení do krajiny a plní tak i statickou funkci

Gabiony Hranice

Realizací a prodejem Gabionů se zabývá již 7 let firma Gabiony Hranice. Nabízí bezplatné zpracování nabídky (kalkulace) a poradenství v oblasti výstavby gabionů, výstavby oplocení a zajištění svahů. Ceník je v mnoha případech individuální, ale podrobněji lze gabiony levně prohlédnout v ceníku na firemních internetových stránkách.