INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Vrtaná studna na zahradě se vyplatí

Mít doma vlastní zdroj vody je neskutečně skvělé. Vždyť díky tomu nebudete závislí na vodovodním řádu. Vaše vody může být i mnohem kvalitnější a v neposlední řadě ušetříte, a to klidně i v řádu několika tisíc korun. Nebudete totiž muset platit za stočné a potažmo ani za vodné. Pokud máte navíc zahradu vzdálenou od domu a potažmo i od vodovodního řádu, spolehněte se na to, že se jedná o jedno jediné efektivní řešení celé situace. Jak si tedy lze nechat realizovat vlastní studnu na zahradě?

Na vodovodní přípojku se nelze spolehnout

Jak již bylo řečeno, v mnohých zahradách se nelze na centrální vodovodní přípojku vůbec dostat. Není se čemu divit, jelikož vodovod je třeba na kilometry vzdálen od lokality, kde potřebujete pitnou vodu čerpat. Napojení na stávající řád by mohlo stát tolik peněz, že by se vám to v žádném případě nemuselo vyplatit. I proto je lepší se o nic takového nepokoušet a vsadit na vlastní studnu, která přinese kýžený zdroj vody.

Kopaná studna není optimální

Mnozí lidé si myslí, že je vhodná kopaná studna. Opak je ale pravdou, jelikož pod trávník a svrchní vrstvu hlíny mnohdy nevidíte. Hlína může být maximálně jílovitá. Mnohdy se také může v podloží nacházet velký kus skály, která znemožní soupravě kopat. Zapomenout nemůžeme ani na zkázu, kterou po sobě bagr a další nástroje a přístroje zanechají. Spolehněte se na to, že vaše okrasná zahrada i plodiny mohou utrpět neskutečné škody.

Vrtaná studna se vyplatí

Naším tipem je vrtaná studna. Právě ona dokáže nabídnout maximální komfort při samotném procesu vrtání a také jistotu, že se dopracujete až k tolik kýžené vodě. Mnohé firmy dokážou poskytnout záruku na to, že budete mít kvalitní zdroj pitné vody. Mnohdy totiž kvalitní vrtné soupravy dokážou dostat vodu i z maximálně velkých hloubek, což je vynikající.