INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Topná sezóna je tu

Zima je tady a topná sezóna pomalu, ale jistě začíná. Pro ty z nás, kterým nestačí jen sepnout termostat, a co se komínu týče, zajistit si revizi, přináší zima nutnost nechat si odborně zkontrolovat, případně vyčistit a vyvložkovat komín.

Kominické práce odborně

Pro veškeré komínové práce je vždy lepší obracet se na odborníky. Právě takovými jsou pracovníci společnosti Petra Fialy, nabízející kominické práce.

Zajistíme pro vás všechny potřebné práce na komínech. Kontrolu a revizi, čištění komínů, vložkování, opravy i budování nových komínů. Vedle těchto klasických prací nabízíme také další služby, jako například frézování komínů. Ať už máte dotaz k našim službám, nebo si nevíte s čímkoliv ohledně komínů rady, neváhejte nás kontaktovat.

Mnozí z nás revize a čištění komínů podceňují a obracejí se na nás až v momentě, kdy mají podezření, že s jejich komínem je něco v nepořádku. Někdy to ovšem může být pozdě. Lepší je katastrofám předcházet a proto by revize komínů měla být pravidelnou činností, zejména u rodinných domů, kde se přes zimu topí výhradně tuhými palivy a komín je tak v provozu den co den po dobu delší jak půl roku.

Pokud je potřeba komín opravit, je opět důležité nechat posoudit míru poškození a způsob opravy na odborníkovi. I v takovém případě jsme tu pro vás. Provádíme jak vložkování komína, tedy nejběžnější způsob rekonstrukce, tak i větší stavební zásahy a opravy komínových systémů.

Není komín jako komín

Je potřeba si uvědomit, že postavit komín není jako postavit domeček pro panenky nebo garáž z LEGA. A také je rozdíl postavit komín a postavit dobrý komín. Jedině správě vybudovaný komín plní svou funkci dobře a zajistí tak službu, kterou po něm požadujeme. Správně postavený komín neohrozí naše zdraví, v horším případě náš život. Pokud tedy potřebujete provést jakoukoliv službu na vašem komíně, přenechte tuto činnost lidem, kteří jí rozumí a mají dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví. Obraťte se na profesionály. Obraťte se na společnost Petr Fiala – kominické práce.