INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Ten pravý tým jsou malíři Praha

 Malování jakéhokoli prostoru nemusí trvat dlouho, ale vždycky jde o složitější záležitost, kterou není radno podcenit a zanedbat. Už jen v zájmu toho, že se chcete vyhnout budoucím problémům a nemalovat znova další měsíc. Naši lidé jsou v tomto ohledu týmem profesionálů, kteří s vámi projdou celým procesem od začátku do konce a postarají se o veškeré potřebné kroky a celkovou realizaci.

Malíři Praha za sebou mají mnohaletou praxi v malování všech možných prostor i ploch nejrůznějšími způsoby i technikami, takže už je nic nepřekvapí.

malíři praha

Prostory malé i velké, hladké i kroucené

Naše firma má rozsáhlé zkušenosti s renovací bytů, domů, hal, komerčních i výstavních prostor. Dále malujeme schodiště, zdravotní střediska, sklady a nebytové objekty nejrůznějšího rozsahu a charakteru. Všechny tyto typy lze provést i tzv. „na klíč“, tedy bez přímé účasti zadávajícího klienta. Vy se věnujete dál své práci a my tomu, co umíme.

Barvení začíná u barvy

Cílem malování interiéru nebo venkovní plochy je, aby nátěr vydržel co nejdéle a odolal všem negativním vlivům. Tedy aby se za měsíc nemuselo malovat znova, ale vydrželo to aspoň několik let.

To je přesně důvod, proč spolupráce s malíři Praha začíná pečlivou konzultací s klientem na místě. Zjišťujeme veškeré náležitosti, potřeby a rizikové faktory prostoru a za jakých podmínek bude následně fungovat. V závislosti na obdržených informacích pak naši lidé navrhují konkrétní techniky, postupy a typy barev, které použijeme.

Mezi možnostmi jsou omyvatelné barvy na latexovém základu, plastické nátěry pro vnitřní i vnější omítky, barvy s hliníkovým základem nebo penetrační nátěry. Jde samozřejmě jen o stručný výčet spektra našich možnosti, jak docílit co nejlepšího výsledku v každé situaci.

Technika dle účelu

Naše možnosti kromě barev nezahrnují jen klasické malování válečky ( i když je také používáme). Malíři Praha zvládají tradiční i méně obvyklé techniky, díky kterým vytváříme mnohem více kombinací než je běžné. Docilujeme tím velmi atraktivního spektra výsledků uvnitř i vně při stálém zachování špičkové kvality práce.

Sem patří kupříkladu batikování, linkování, tupování, reliéfní povrch, plastická omítka a jiné dekorace. Součástí procesu je samozřejmě možnost štuku nebo stěrky, stejně jako oprava povrchu pomocí tmelu a další drobné úpravy přímo na místě.

Zřetel na detaily vždy a všude

Malování není jen o prostém natření nějakého povrchu. Vyžaduje komplexní přípravu a stejně pečlivý úklid po dokončení. Pro hladké provedení nového nátěru je třeba původní povrch připravit – strhat tapety, oškrábat původní povrch nebo obrousit zdi. To všechno se odehrává také za asistence bytového architekta.

Malování nevyhnutelně špiní okolí a ani malíři Praha se tomu přes svou zkušenost nevyhnout. Před samotným procesem zajišťujeme odstavení nábytku, přesun spotřebičů a přikrytí všechno kvalitním materiálem pro prevenci průniku barev dovnitř. Po dokončení nové malby dáváme všechno zpátky na místo, likvidujeme sami použité obaly a kompletně čistíme celý prostor. To včetně hloubkového očištění koberců průmyslovým vysavačem.