INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Stříšky z plechové krytiny

Dobrou stříšku z kvalitní kyrtiny můžeme použít prakticky všude. Každý objek, který je umístěný venku a není vhodné, aby na něj přšelo je vhodné zastřešit vhodnou střešní krytinou. Pokud se jedná o drobné zastřešení různých kůlen a dřevníku, je vhodné použít některou z levnějších střešních krytin. Jednou z nejpoužívanějších je střešní plechová krytina – její výhodou je nízká cena a jednoduchá montáž krytiny. Tato střešní krytina je obzvlášť oblíbená u jednoduchých staveb, zastřešit touto krytinou můžeme drobné stavby na zahradě, jako jsou altány, studánky nbo podobné drobné objekty.

Plechová střešní krytina se musí časem ošetřit proti povětrnostním vlivům. Nejčastěji se plechové krytiny natírají vhodným nátěrem, barvou, která je vhodná pro použití do exteriéru a je odolná I proti slnubečnímu záření.

Pokud byste chtěli vhodnou střešní krytinou optařit složitější stvavby, jakou jsou garáže nebo větší přstřešky, poraďte se o vhodné střešní krytině s odborníkem. Společně určitě vyberete vhodnou střechu a střešní krytinu pro vaše účely.