INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Stavební pouzdra Eclisse představují špičkové řešení

Hledáte rafinovanou alternativu ke klasickým interiérovým či vchodovým dveřím? Řešení se nabízí – posuvné dveře do stavebního pouzdra Eclisse!

Systém Eclisse představuje mimořádně funkční prvek. Proti klasickým otočným dveřím nabízí značnou úsporu prostoru, velmi snadno se s nimi manipuluje, díky čemuž představují skvělé řešení do bezbariérových domácností, a navíc, pokud zvolíte produkt značky Eclisse, sázíte i na nejvyšší možnou kvalitu!

Stavební pouzdro Eclisse představuje i mimořádně estetický prvek. Jeho designová jednoduchost přímo lahodí modernímu minimalismu. Pokud si navíc vyberete stavební pouzdro pro dvoukřídlé dveře, popřípadě širší (protože i to je s Eclisse možné – stavební pouzdra Eclisse Teleskop umožňují „schování“ až čtyř dveřních křídel), získáte při otevření dveří de facto propojené místnosti, což je v současné době mimořádně trendy.

Stačí jen posuvné dveře doplnit o vhodný šperk v podobě ladící kliky na dveře a dokonalý interiérový prvek je na světě!

Posuvné dveře, jež se zasouvají do stavebního pouzdra, jsou interiérovými designéry vysoce ceněny i díky tomu, že jsou svým vzhledem nenáročné – neruší, nepůsobí těžkopádně, ba právě naopak! Systém Eclisse celý interiér mimořádně prosvětlí a odlehčí. Podívejte se na svůj interiér z nové perspektivy a dejte šanci neotřelému řešení.