INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Sekání trávy

Sekání trávy a úpravy na zahradě bez práce?
Celý týden pracujete od rána do noci a rádi byste si o víkendu odpočinuli? Ale ouha. Máte zahradu, a aby nevypadala jako zarostlá džungle, plánujete její pravidelnou každotýdenní údržbu? Čeká Vás sekání trávy, zkrácení a zarovnání živého plotu, prožezávání stromků, mulčování či dokonce rizikové kácení stromů? Na volný čas to tedy rozhodně nevypadá. A co kdybyste si krásy Vaší zahrady užili bez práce?

Vychutnejte si ten pohled na upravenou zahradu z Vaší terasy a na večer si objednejte grilování s přáteli, kteří Vás budou obdivovat za to, jak vše zvládáte. Kontaktujte naši firmu www.sluzby-levne.cz, pracujeme rychle, spolehlivě, levně a hlavně nás práce baví! Věnujeme se údržbě soukromých pozemků a areálů od roku 2005. Sekání trávy je pro nás hračkou. Na malých pozemcích sekáme a sbíráme trávu motorovou sekačkou, a kam se nedostane sekačka, to zvládne sekačka strunová. V případě větších pozemků vykonáváme sekání trávy pomocí malotraktoru.

Na přerostlou trávu používáme křovinořez. Víte, že jako majitel stavebního pozemku máte povinnost 2x za rok posekat svůj pozemek? Zabýváme se též hnojením, vertikutací travnatých ploch a mulčováním, které je vhodné pro pozemky s malou frekvencí sekání během roku (solární elektrárny, stavební pozemky, apod.).  Při mulčování odpadá potřeba trávu sesbírat a likvidovat, proto je cena výrazně levnější než u sekání travnatých ploch. Ceny se každopádně určují dle velikosti pozemku a výšky prostoru. Již zmiňovaný ořez a tvarování živého plotu je naše hobby. Do jaké výšky je třeba ořez provést, záleží na domluvě s Vámi. Vlastníme a provádíme stromolezeckou techniku.

Díky plošině můžeme provádět rizikové kácení stromů. Zbytky z kácení a ořezání stromů seštěpkujeme a odvezeme. Další specializací naší firmy je pročišťování pozemků od rostlinných náletů a jiných nevhodných dřevin. Potřebujete naložit hlínu na zahradě nebo písek či beton na stavbu? Zajistíme práci s lopatou. Provádíme dokonce i drobné stavební práce (např. zpevnění parkovacích ploch, příprava pozemku před stavbou, apod.) V neposlední řadě se zabýváme zimní údržbou chodníků, parkovišť, větších komunikací - od odhrnutí sněhu až po možnost solení komunikací.

A v poslední řadě prodáváme dřevo na špalky v nařezaných rozměrech. Jakou profesionální technikou disponujeme? Motorovými pilami, křovinořezy, motorovými sekačkami, mulčovači (s jejich pomocí je možné mulčovat i příkopy až do úhlu 60°w), malotraktorem, traktorem, lesní frézou, lučními brány, štěpkovačem, předními odpruženými radlicemi, rozmetadly, čelním nakladačem, lopatou k nakladači, paletizačními vidlemi, manipulačním přidržovacím ramenem, vlekem, přívěsem… Při práci ctíme ekologická pravidla a snažíme se nezatěžovat životní prostředí. Zašlete si nezávaznou poptávku, odpovídáme do 24 hodin. Většinu našich nabízených služeb jsme schopni provést v rámci celé České republiky, případně EU.