INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Rodinné domy Zlín

STAVYMA spol. s r.o. je stavební společnost působící od roku 1990. Sídlo společnosti je v Otrokovicích, rozsahem zakázek ale pokrývá celé území Česka. Provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce.

Projekt výstavby - rodinné domy Zlín, který firma realizuje, se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky.


 

Prodej bytů Malenovice

Prodej bytů Malenovice je ideální destinací k bydlení na půli cesty za prací do Otrokovic nebo Zlína. Nabízí dostupnost občanské vybavenosti, obchodů a služeb v místě je výborná, vše v docházkové vzdálenosti. Nabízí nadčasovou architekturu.  Projektant přistoupil k celému projektu s cílem vytvořit útulné řešení dispozic pro budoucí majitele bytových jednotek. V rámci klientských změn Vám firma pomůže uzpůsobit vybraný byt dle Vašich individuálních představ.

Společnost má zavedený, udržovaný a certifikovaný integrovaný systém řízení. Je držitelem certikátů systému řízení jakosti ISO.