INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Prodej domů a bytů

O rodinném bydlení v blízkosti přírody a přitom nedaleko centra velkého města, poskytujícího zaměstnání, služby i zábavu, nemusíte jen snít. Vaše představy může do puntíku splnit projekt rodinné domy Zlín. Domy budou stát na ideálním místě, odkud to bude městskou dopravou, nebo vlastním autem, kousek do města. Soubor moderních domů je navržen v souladu s nejnovějšími trendy a požadavky na efektivní bydlení. Každý majitel bude mít vlastní terasu a zahradu a zároveň bude jeho bydlení respektovat soukromí. Všechny domy jsou navrženy tak, aby tvořily harmonický a architektonicky vkusný celek, zasazený do krásného prostředí v okrajové části Zlín-Paseky.

Každý člověk má jiné požadavky na bydlení. Kdo upřednostňuje byt, může si zakoupit zcela nový byt v okrajové části Otrokovic. Byt má své kouzlo v tom, že se nemusíte starat o topení, údržbu domu či zahrady. Takové bydlení je ideální pro zaměstnané lidi, kteří tráví v zaměstnání nebo na cestách značnou část svého času. Navíc je prodej bytů Otrokovice příležitostí k pořízení bydlení v hezkém prostředí. Na komfort obyvatel je pamatováno zřízením krytého stání pro auto.

Stejně kvalitní a nápaditě řešené byty nabízí prodej bytů Napajedla. Zde se bude jednat o bytový dům přímo v centru města, ve kterém bude celkem 12 bytových jednotek moderního stylu od velikosti 1+kk až po velký rodinný byt 4+kk, jehož součástí je i sklep a soukromé parkoviště. Výhodou pro jeho obyvatele budou komerční prostory umístěné v suterénu domu.