INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Ponorná čerpadla od firmy Profivoda

Potřebujete čerpadlo na vodu do studny, vrtu nebo septiku? Hledáte to nejlepší řešení pro čerpání pitné, odpadní i splaškové vody? Ponorné čerpadlo od firmy Profivoda je tím pravým řešením pro všechny případy.

Naše firma se specializuje na prodej, montáž i servis čerpací techniky. V nabídce máme nejen ponorné čerpadlo na vodu, ale i expanzní nádrže, domácí vodárny či zásobníky vody. Vše nabízíme jako automatické, poloautomatické i ručně ovládané zařízení. Firma Profivoda nabízí rozsáhlý sortiment čerpací techniky, nejen ponorná čerpadla. Garantujeme dobré ceny a kvalitu našich produktů!

Veškerá zařízení, která prodáváme, jsme schopni i namontovat. Pro každé zařízení, nejen ponorné kalové čerpadlo, které si pořídíte na našem e-shopu, zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Servisem o Vaše zařízení zajistíme jeho delší životnost a oddálíme tak případné poškození!

Na našem e-shopu Profivoda-cerpadla.cz si vybere opravdu každý! Objednejte si zařízení, o které máte zájem! Pokud v našem e-shopu nenajdete co jste hledali, stačí nám napsat nebo zavolat a my se již postaráme o to, abychom pro Vás dané konkrétní zboží sehnali. Firma Profivoda je Vaší partnerem v oblasti čerpací techniky!

Ponorné čerpadlo na vodu

Ponorná čerpadla na pitnou vodu jsou jednou z položek naší rozsáhlé nabídky. Jsou vhodná pro čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody. Ponorná čerpadla do studny i vrtu nabízíme ve variantách odstředivá či vřetenová. Nabízejí tak i možnost čerpání příměsí plovoucích písků. Ponorná čerpadla do vrtů či studní dodáváme i jako jednostupňová a vícestupňová.

U hlubokých studní a vrtů je možno mimo ponorných odstředivých čerpadel použít i ponorná čerpadla vřetenová, která jsou cenově výhodnější. Ponorné čerpadlo odstředivé je rovněž vhodné pro použití do domácí vodárny. Použití pro ponorné čerpadlo na vodu je všestranné. Hodí se pro zásobování pitnou vodou vodárnami v průmyslových zařízeních, domech, chatách, ale i pro zavlažování zahrádek.

Cena pro dané ponorné čerpadlo na vodu a jeho životnost odpovídá materiálovému provedení, úrovni technického řešení, provedení elektrické ochrany elektromotoru, způsobu řešení oddělení vlastního čerpadla od elektromotoru i utěsnění přívodu elektrického kabelu. Nabízíme pouze osvědčená ponorná čerpadla. V našem e-shopu najdete čerpací techniku a příslušenství ideálně pro řešení Vašeho problému. Navrhneme pro Vás řešení zásobování vodou i náročnější aplikace. Staňte se naším spokojeným zákazníkem ještě dnes!

Ponorné kalové čerpadlo

E-shop firmy Profivoda má v nabídce i vysoce výkonné ponorné kalové čerpadlo do septiku nebo jímky, vhodné pro čerpání kalové a odpadní vody v domácnostech a průmyslu. Specifická konstrukce pro ponorné kalové čerpadlo umožňuje jeho použití i v těžkých podmínkách, jejich trvalé ponoření a čerpání kapalin s obsahem mechanických nečistot různé velikosti.

Na rozdíl od klasických ponorných čerpadel má ponorné kalové čerpadlo do septiku nebo jímky menší tlak. Nevadí mu ale nečistoty v čerpané kapalině a má výrazně menší dopravní výšku. Pokud Vám menší tlak nevadí, je možné ponorné kalové čerpadlo použít třeba i na zalévání zahrádky.

Při výběru kalového čerpadla je třeba zohlednit charakter a koncentraci obsaženého znečištění v čerpané vodě, abyste dosáhli jeho požadované životnosti a spolehlivosti. Pokud se jedná o odčerpávání kalu z domovní čistírny, tak vzhledem k nepřítomnosti dlouhovláknitých nečistot lze použít klasické ponorné kalové čerpadlo. Pokud se jedná o přečerpávání žumpy, je možno použít pouze typy osazené zařízením na likvidaci dlouhovláknitých nečistot, jako řezací zařízení (nože) nebo mělnící zařízení (drtič).

Ponorné kalové čerpadlo je v naší rozsáhlé nabídce dostupné v mobilní nebo pevné verzi s podstavcem. Vyberte si i Vy to pravé řešení pro čerpání odpadních vod! Kontaktujte nás a vyberte si z naší rozsáhlé nabídky!