INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Párty stany a moderní automatický závlahový systém

Posezení s přáteli na zahradě v pěkném prostředí plném zeleně – to milujeme. Dobré jídlo a pití jen dobrou náladu podpoří. Ale co když začne pršet? Co když začne příšerně pálit slunce? Kde hledat stín a útočiště před deštěm? Stěhovat si hosty do domu nebude nutné, pokud si pořídíte zahradní stany. To je ideální řešení. Pakliže navíc jste organizátoři kulturních, firemních nebo sportovních akcí, tak neváhejte s jeho koupí.

 

Efektní zahradní párty stany

 

Efektní nemusí být jen párty stan, ale i reklama na něm. Toužíte-li se odlišit od konkurence, nechte si párty stany potisknout vhodným logem, animací případně fotografií. Tato forma prezentace je ohromně účinná. Párty stany se dají využít i jinak, než jako útočiště před nepřízní počasí. Tento praktický mobilní pomocník poskytne rychlý přístřešek i vašim věcem, které nemáte kde narychlo před deštěm uskladnit.

 

Další info o trendy bydlení!

 

Párty stany - všestranné využití

 

Příjemné letní posezení nabízejí úžasné stany, které se dají lehce rozložit i složit. Mnoho lidí žije jen ve virtuálním světě, ale mnoho lidí touží po přírodě. Náhlý déšť a silné sluneční záření umí znepříjemnit pohodu, a proto jsou párty stany v základním vybavení každé domácnosti, která se pyšní pěknou zahradou. Proč si také nepořídit tento praktický a stylový doplněk, jež nám může posloužit i jako dočasné skladiště nebo jako mobilní garáž.

 

Automatická závlaha do každého domova

 

A co dělat v případě, že naopak neprší, vy nemáte čas každý den kropit trávník a záhony a nechcete zničit zahradu nedostatkem vody?

Máme pro vás super řešení – automatický závlahový systém. Napojíte na zdroj vody soustavu promyšlených trysek. Ty vyjedou ze země pouze při zavlažování. Když nepostřikují, jsou v zemi a nijak nebrání přejezdům sekačky. Celé ovládáte pomocí počítače. Systém se o vás postará, i když vůbec nejste doma!