INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

pořízení nových plastových oken

Jestli si pořizujete nová plastová okna, dbejte především na jejich kvalitu. Je to stejné jako například s nábytkem, autem nebo čímkoliv jiným. Nízká cena může znít sice lákavě, ale také vám může značně znepříjemnit život. Především si rozmyslete, u jakého dodavatele si plastová okna koupíte, jelikož zde bývá největší kámen úrazu.
 
Kvalita hraje prim
Kvalita plastových oken se projeví až po několikaměsíčním používání. Největší zkouškou kvality plastových oken bývá zimní roční období, kde se projeví jejich vlastnosti, schopnost odolávání mrazivým teplotám a také jejich správná funkčnost.
 
Dodavatele plastových oken se snaží zákazníky v mnoha případech zaujmout svou relativně nízkou cenou. V tomto případě si ale dejte pozor na to, co kupujete. Pečlivě prostudujte a porovnejte vše, co součást těchto levných plastových oken tvoří, jaké doplňky, jaká funkčnost, parametry profilu a další důležitá kritéria.
 
Jsou lehká a snadná na údržbu
Plastové okna jsou lehká a jejich údržba vám nezabere skoro žádný čas. Stačí je pouze umývat, čas od času také promazat kování a v případě nutností jednoduchým způsobem seřídit. Pokud se vám stane, že funkčnost vašich plastových oken začne kolísat a není optimální, můžete se obrátit na jejich výrobce a požádat ho o servis.
 
Při koupi nových plastových oken si můžete spolu s nimi objednat i odbornou montáž a zednické práce. Pokud si tyto služby objednáte, dostanete i prodlouženou záruku na okna. Správná instalace je totiž společně s kvalitou samotných oken velice důležitá, neboť při špatné instalaci může dojít například za deštivého počasí k prosakování dešťové vody a budou se vám tvořit na zdi v blízkosti oken skvrny. To může vést až k výskytu plísní.
 
Montáž oken ponechte profesionálům
Proto si objednávejte plastová okna a montážní služby jen u kvalitních výrobců a dodavatelů. Ty totiž dbají na to, aby jejich služby byli profesionální a splňovali veškeré technické normy. Při výměně oken vám také pracovníci dané společnosti pomohou i s vyklízením prostoru kolem oken, aby měli dostatečný prostor pro jejich montáž. Kompletní výměna oken trvá za pomocí kvalitní společnosti většinou jeden den. Pokud hledáte slevu na plastová okna můžete se podívat například na Megakupon.cz.