INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Odborné čištění koberců Brno a mytí oken Brno

Dříve nebylo běžné se věnovat úklidu tolik jako v dnešní době. Lidé ani neměli tolik účinných prostředků a přístrojů, které by jim pomohli udržet domácnost tak čistou, jak máme možnost dnes. Navíc díky špičkovým technologiím je opravdu možné ze starých flekatých koberců vykouzlit koberce, které září čistotou.

Čištění koberců Brno tento druh čištění nabízí. Na základě objednávky si můžete zapůjčit stroj, nebo objednat jejich pracovníka přímo domů a ten odborně vyčistí nejen koberce, ale také čalounění židlí, sedacích souprav nebo interiéru auta. Koberce i čalounění jsou takto zbavena všech fleků, prachu ale i roztočů. Vyčištěná vlákna jsou oživená a krásně voní.

Pokud si stroj zapůjčíte, obdržíte k němu i čisticí prostředek zdarma, který vystačí na vyčištění bytu 2+1, a také různé nástavce, které vám čištění usnadní a zajistí přístup všude, kde čistit potřebujete. Pracovník firmy vás proškolí ohledně správného použití stroje a toho, aby opravdu čistil co nejefektivněji. Pokud si objednáte čištění jako službu, přijede k vám domů nebo do firmy pracovník se strojem, který vyčistí vše, co si budete přát. Lze vyčistit i hodně špinavé povrchy a zbavit se tak dokonce fleků od mastnoty, krve nebo třeba vína. Vzhledem k tomu, že se jedná o investici 1-2 x do roka, určitě není nijak nákladná a zaručí vám voňavý a čistý domov.

Mytí oken Brnoje služba, díky které budou i vaše okna či výlohy čisté. Lze ji objednat i jako součást úklidu po malování nebo různých rekonstrukcích, kdy se mytí oken stává obtížným a je lépe je přenechat odborníkům.

Pokud tedy koberce v bytě máte, určitě stojí za to tento druh čištění vyzkoušet a porovnat výsledek, s výsledkem například ručního tepování.