INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Ochranné plechové stříšky

Drobné stavby v okolí domů, zahrad nebo dílen potřebují většinou nějakou střešní krytinu pro zakrytí proti dešti, slunci nebo proti pádu osob nebo předmětů. Většinou se takové opatření řeší nějakou střechou nebo stříškou. U jednoduchých a menších staveb jsouto nečastěji plechové střešní krytiny, které se používají při zakrývání a řešení zastřešení nejčastěji.

V tomto segmentu střešních krytin a střech vůbec, je nejčastěji používanou střešní krytinou plechová střešní krytina, která se nazývá trapézový plech nebo také trapézová střešní krytina. Její největší výhodou je nízká cena, velký výběr barevných kombinací a také velice snadná montá.

Trapézové plechy na průmyslových stavbách

Trapézové plechy, resp. střešní krytiny se nejčastěji prosazují u průmyslových staveb. Tyto plechy jsou vhodné na zastřešení jakéhokoli prostoru, stavby nebo třeba výkoupu. Používají se také k zakrytí zemních otvorů, které vznikly třeba při kopání studny nebo kanalizace.

Jednoduchá montáž trapézových plechů je dána jejich konstrukcí. Jednosuše se přišroubují k střešní konstrukci. Tam, kde je nutné izolovat otvory proti vniknutí větru nebo prachu se používá montážní polyuretanová pěna. Pěna se jednoduše nanese do míst, kde je nutné otvory zatěsnit a nechá se zatvrdnout. Případné části navíc ze jednoduše odstranit nebo oříznout.

Při potřebě zastřešení na zahradě nebo na stavbě jsou trapézové plechy určitě vhodnou volbou pro střešní krytinu.