INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Chraňte si fasádu na domě – budete žít zdravěji

Těšili jste se na bydlení v novém rodinném domku, ale po čase zjišťujete, že fasáda domu je špinavá nebo nazelenalá? Tento problém nevyřešíte svépomocí, ideální je obrátit se na profesionální firmu, která se o vyčištění fasády odborně postará. Opět budete s rodinou žít ve zdravém prostředí a komfort vašeho bydlení nebudou narušovat časté plísně, mechy, řasy nebo jiné nečistoty na fasádě.

 

Pozor na zdravotní rizika

Zazelenalá a špinavá fasáda nepředstavuje pouze kosmetický a estetický problém, především přináší četná zdravotní rizika. Vy i vaše děti jste neustále obklopeni nežádoucími mikroorganismy, které negativně ovlivňují lidské zdraví. a mají vliv hlavně na vznik alergií, dýchacích potíží, snižování imunity apod. Pokud vás plísně nebo řasy na fasádě, na dlažbě či v okolí domu trápí, neváhejte kontaktovat firmu ČistáFasáda.cz, Vracov. Zkušený tým firmy dokáže s minimálními náklady na investici odstranit mechy, řasy, plísně a grafitti takřka ze všech povrchů.

 

Když prodáváte nemovitost

Zašlá a nečistá fasáda výrazně snižuje hodnotu nemovitosti, kterou jste se rozhodli prodat. Vyčištěním fasády, ale i dlažby nebo střechy zvýšíte šanci na prodej rodinného domu i jiného objektu. Pokud máte úspěšnou firmu a záleží vám na jejím reprezentativním vzhledu, také můžete využít kvalitních služeb profesionálního týmu ČistáFasáda.cz. Dobrý dojem, který sídlo vaší provozovny udělá na potenciální zákazníky či obchodní partnery, podstatně zvýší zájem o vaše služby nebo produkty.

 

Jak postupovat, když chcete mít čistou fasádu

Vše je velmi jednoduché! Stačí telefonicky nebo online kontaktovat firmu ČistáFasáda.cz. Její pracovníci za vámi přijedou, prohlédnou si objekt a posoudí stav znečištění. Zdarma provedou ukázku čistění a domluví se s vámi na dalším postupu, včetně zpracování cenové kalkulace. Poté dají zašlé a špinavé fasádě na vašem domku či provozovně zcela novou „tvář“.