INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Montované haly mobidock.cz pro všestranné použití

 S příchodem technologií pro stavbu kovů musely konstrukční a stavební společnosti rychle rozvíjet svůj potenciál. Ocelové konstrukce jsou v tomto směru jednou z možností, jak ušetřit prostor i peníze. Jsou dnes plně vybavené, konkurenceschopné a dostupné pro všechny. Pokud hledáte nějaké velké skladové prostory nebo například garáže pro svá vozidla, jako spolehlivé a hlavně rychlé řešení se nabízejí montované haly mobidock.cz . Jsou to vlastně pevné ocelové konstrukce, které jsou opláštěny vysoce pevnostní plachtou a mají různou velikost. Vždy na přání zákazníka.Tato technologie umožňuje stavět haly ze samonosných kovových konstrukcí, které se vyznačují také vysokou šetrností k životnímu prostředí, rychlou návratností a nízkými pořizovacími náklady na jejich realizaci.

Výhody montovaných hal mobidock.cz

Logistika a rychlost výstavby mobidock.cz. Všechny klenuté prvky jsou vyráběny přímo na staveništi. To výrazně snižuje náklady na dodávku stavebních materiálů.

montovaná hala mobidock

Energetická účinnost. Pokud porovnáme prostory stejné velikosti s obdélníkovým a klenutým rozpětím, má klenba vždy menší vnitřní objem. Tím se snižují náklady na vytápění a klimatizaci.

Snadná montáž a demontáž mobidock.cz . Rozpětí malých velikostí může ručně nastavit několik lidí. V případě potřeby lze tento design snadno rozebrat. Jde také o to, že v případě, že budeme chtít po nějaké době mít halu na jiném místě, není v tom žádný problém a halu lze přemístit.

Rychlost výstavby hal mobidock.cz .V porovnání s klasickými zděnými stavbami je montáž takové haly realizována za několik týdnů, v závislosti na velikosti haly. K takovéto realizaci haly není také potřeba stavební povolení pokud má stavba do 1000 m2 a je není ani potřeba klasický betonový základ, jako je tomu u zděných staveb.

K čemu všemu haly mohou sloužit

Jestliže si klademe otázku, kde všude můžeme tento typ hal najít, můžeme konstatovat, že využití je velmi široké. Montované haly mohou dobře posloužit jako kvalitní a rychlé zastřešení nejrůznějších multifunkčních sportovních komplexů, kluzišť, tenisových kurtů a jiných sportovišť. Velice se hodí i k zastřešení bazénů, jízdáren a atletických hřišť. Jsou ale velmi prospěšné v oblasti zemědělství, kdy je můžeme využít k ustájení hospodářských zvířat nebo k uskladnění jejich krmiva a slámy. Dokonce se hodí jako garáže pro těžkou zemědělskou techniku a v neposlední řadě i jako hangáry pro letadla. Také se s těmito montovanými halami můžeme setkat i na nejrůznějších kulturních a společenských akcích, jako jsou veletrhy a výstavy, dále můžeme takové haly využít i jako obchodní prostory, trhy a podobně.

Údržba a životnost

Montované haly, které jsou opláštěny vysoce pevnostní plachtou, která je mimo jiné izotermická, jsou prakticky bezúdržbové. Na každé opláštění se může použít kvalitní potisk, který slouží jako dobrá reklama naší firmy. Životnost takové haly se odhaduje na 40 let na konstrukci a 20 let na plášť.