INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Moderní nůžkové mříže

Potřebujete vyrobit kvalitní mříže? Vlastníte obchod nebo nemovitost a rádi byste se zabezpečili proti krádeži? Nebo Vaše stávající mříže jsou nefunkční? Firma mříže Raab je záruka kvality a dlouholetých zkušeností, záruka na veškeré mříže je 5 let. Raab vyrábí všechny druhy mříží, a to pevné, klasické, kované, dveřní předěly a samozřejmě i mříže pohyblivé, jako jsou mříže nůžkové a rolovací mříže.

Veškeré mříže jsou zprvu zaměřeny, navrhnuty dle parametrů, vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a poté dovezeny na místo určení a namontovány. Samozřejmostí je i výroba mříží dle již dodané předlohy, ale i pokud jsou Vaše stávající mříže poškozeny, technici je prověří a vyhodnotí, zda dané mříže je možné ještě nechat opravit nebo navrhnou jiné optimální řešení.

Především nůžkové mříže jsou pro svou pevnost a subtilní vzhled mezi zákazníky hodně žádané. Jsou vhodné pro zabezpečení balkónů, lodžií, sklepů, pasáží, ale i vstupních a vjezdových otvorů a bran a při výrobě jsou využity nejnovější technické prvky. Při srolování mají znak „neviditelnosti“, jelikož nezabírají téměř žádny prostor a tím tak nenarušují celkový estetický dojem.

Samozřejmě se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, takže jsme k dispozici 24 hodin denně celých 365 dní v roce a po telefonické dohodě vyrážíme řešit Váš akutní problém.