INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Mechanické a tlakové čištění kanalizace

Máte problémy s ucpanou kanalizací, ucpaným odpadem a potrubím? Trápí Vás zápach z WC a koupelny? Díky vodoinstalatérské firmě Charvát, která se také zaměřuje na plynařství a zároveň na čištění kanalizace, máte po starostech. Profesionální technika a odborní pracovníci provedou čištění kanalizace, odpadu, domovních stoupaček, ucpané dešťové svody, septiky, jímky a drenážní trubky.

Strojní čištění kanalizace, zároveň i mechanické čištění odpadů, se provádí na místech, kde nelze plně využít tlakovou vodu k čištění. Takto lze uskutečnit čištění kanalizací, odpadů, umyvadel a dřezů, ale i velké odpadní potrubí na hlavních kanalizačních řádech. Velikou výhodou této metody čištění odpadů je rychlé nasazení techniky a její snadná manipulace.

Druhou možností jak lze provádět čištění kanalizace a odpadů je pomocí tlakové vody poháněné vysokotlakým čerpadlem se separátním motorem s nádrží a navijákem. Touto metodou dosáhnete toho, že se dokonale vyčistíte usazeniny i pevné nečistoty na ležaté kanalizaci nebo vertikální stoupačce. Zároveň je tato metoda považována za velice levnou a efektivní.

Zbavte se navždy zápachu z kanalizace, WC, odpadů a ucpaného umyvadla a potrubí v bazénu s profesionální firmou z oboru voda – topení – plyn Kanalizace Charvát.