INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Moderní lité podlahy do každého prostoru

S manželkou jsme se rozhodli, že se společnými silami pustíme do rekonstrukce domu. A součástí byla také rekonstrukce podlah. Dlouho jsme přemýšleli, jaké podlahy zvolíme, a protože jako laici nemáme vůbec žádné zkušenosti, nechali jsme si poradit od odborníka – našeho souseda, který postavil novostavbu před rokem a má tak čerstvé zkušenosti. Samozřejmě požadavek každého z nás - je mít dokonale rovnou podlahu. Byly nám doporučeny lité anhydritové podlahy od firmy Tomáš Mikšík – Lité podlahy. Firmu jsme zkontaktovali, sjednali si schůzku, na které nám pomohli s výběrem materiálu pro naši stavbu, a rekonstrukce podlahy mohla začít.

Lité podlahy

Lité podlahy jsou vhodné téměř do všech prostor, jako jsou rodinné domy, které jako v našem případě procházejí rekonstrukcí nebo v novostavbách či bytových domech. Jsou ideálním podkladem pro jakékoliv krytiny, jako koberce, PVC, plovoucí nebo dřevěné podlahy.

Pokládka lité podlahy byla velmi rychlá a jednoduchá. Materiál nám přivezli již připravený na místo stavby, nalili na místo určené pro podlahu, vyhladili a nechali zaschnout. Podlaha tak velmi rychle ztuhla, 24 hodin od pokládky byla podlaha již pochozí a přibližně po měsíci byla naprosto suchá. Celá realizace proběhla velmi rychle s dodržením stanoveného termínu.

Specializací této firmy jsou také cementové podlahy, které se používají převážně do prostor s vlhkým prostředím, jako jsou koupelny.

Firma Tomáš Mikšík – Lité podlahy působí po celé České republice, jejich profesionální přístup s precizně odvedenou prací a rozsáhlými, dlouholetými zkušenostmi mohu jen doporučit! Cenovou nabídku Vám zpracují zcela zdarma. Vyzkoušejte také a budete spokojeni!