INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Letní akce s párty stany

Těšíte se na letní dny, kdy budete moci zase pořádat nějakou zahradní slavnost? Tak to se taková oslava neobejde bez stylového párty stanu. Každá garden párty pořádána v přírodě má své osobité kouzlo, a to je důvod proč se párty stany staly praktickým doplňkem v mnoha domácnostech. Pokud periodicky pořádáte různé rodinné, firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské akce, tak se bez tohoto výrobku neobejdete. Proč si stan za šílené peníze pronajímat, když si ho za skvělé ceny můžete pořídit? Trh nabízí neskutečné množství těchto výrobků v různém tvaru, barvách a velikostech - 3 x 3 m, 3 x 4 m, 3 x 6 m, 3 x 9 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m, 4 x 6 m, 4 x 8 m, 5 x 10 m, 6 x 12 m, 6 x 8 m, 6,5 x 9 m.

Nůžkové stany – stylové zastřešení

Nůžkové stany si oblíbili podnikaví lidé, kteří často pořádají akce na různých místech. Stán nese název podle své nůžkové konstrukce, která lze rozložit jediným pohybem a to bez použití nářadí. Není člověk, který by tento stan nedokázal rozložit. Nůžkové stany jsou opatřeny jednoduchou konstrukcí, která umožňuje bezproblémový převoz v autě přenosné tašce. Ty jsou k tomuto účelu speciálně vytvořené a dají se dokoupit v každém eshopu, pokud zde mají k těmto výrobkům kategorii nazvanou ´příslušenství´. Zde se dají dokoupit i jiné náhradní díly k párty stanům – boční stěny, střechy, osvětlení, moskytiéra apod.

Jen párty stany od t-zbozi.cz

Jednotlivé díly párty stanů jsou ušité z voděodolného PVC materiálu. Odnímatelné bočnice zajistí nejen vaše soukromí, ale spolehlivě vás ochrání před nepřízní počasí. A kde nabízejí tyto výrobky za rozumné ceny a ve velkém výběru? Ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz nekončí. Nabízejí i další věci, které využijete ve svém domově nebo na zahradě – bytové doplňky, zahradní nábytek, nářadí, bazény, kulečníky, zahradní domky, nářadí, osvětlení, hračky, grily, slunečníky atd.