INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Klimatizace pro Váš byt, dům nebo kancelář!

Klimatizace je v období veder obrovským pomocníkem, který optimálně vyřeší problém v horkých letních dnech. Na trhu existuje široký výběr klimatizací, které se řadí dle výkonu, ceny, značky, spotřeby elektrické energie nebo nákladů na provoz. Abyste zvolili správně, při výběru klimatizace se obraťte na nás, odborníky, kteří Vám rádi a ochotně pomohou zvolit vhodnou klimatizaci pro Váš interiér.

Klimatizace Brno se postará o Vaši svěžest po celé léto.
Firma TOPR KLIMA s.r.o. se zaměřuje na klimatizace jak do bytové, tak komerční sféry, zajistí domácí i průmyslové chlazení a mražení, dodá tepelná čerpadla, autoklimatizace, vzduchotechniku, provede revize chladících zařízení, meření a regulace. Spektrum nabízených služeb je velmi široké, kompletní nabídku včetně referencí si můžete detailně prostudovat na stránkách společnosti. Stačí nás kontaktovat a ostatní už zajistíme.
 
Klimatizace Brno Vám zajistí pečlivě a kvalitně odvedenou práci s vysokou odborností. Přijedeme k Vám i o víkendu, doladíme vše do sebemenších detailů a poradíme tu nejlepší variantu. Užijte si bezstarostné léto ve Vašem bytě, domě či kanceláři.