INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Hydroizolace

Vlhkost ohrožuje všechny stavby, dopravní, pozemí i vodohospodářské. Musíme stavbu tedy opatřit dobrou hydroizolací. K izolaci se používají různé druhy izolačních hmot. Převážně se jedná o hydroizolace asfaltové a dehtové (živičné), hydroizolace syntetické (z plastů a pryže) a polyetylenové hydroizolace. Firma Drbizol, s.r.o. provádí všechny druhy stavebních izolací

Izolace spodní stavby zabraňuje vzlínající vlhkosti zdiva a stavebních základů. Pokud je tedy zdivo dobře odizolované, ke vzlínání vody nedoje. Naopak izolace v nedostatečně rozsahu, nebo neodborná a nekvalitní hydroizolace. Právě chybějící nebo nekvalitně provedená hydroizolace bývá častou příčinou pronikání vlhkosti do zdiva stavby. Vlhkost stěn je nejen nepříjemná, ale může být závadná pro naše zdraví například v podobě plísní. Může způsobit onemocnění dýchacích cest nebo kožní problémy.

Izolace střechy znamená kromě kvalitního izolačního materiálu použít i řadu doplňků, které ovlivňují všech detaily a funkčnost střešní izolace a střešní krytiny. Pro ukončení kotvení a opracování krytiny se používá poplastovaný plech, vyráběný z pozinkovaného plechu, s jednostranně nanesenou vrstvou PVC, spodní strana plechu je lakovaná. Mezi další doplňky patří kužely, komínky, vtoky, záplaty, límce a zálivková hmota pro spoje střešní systém.