INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Opravy v bytě za vás provede hodinový manžel

V každé domácnosti je třeba provádět alespoň jednou za čas některé opravy a úpravy. Jde o běžnou údržbu domácnosti, nic výjimečného. Většinou leží na bedrech muže, ale jsou i ženy, které se nebojí vzít do ruky nářadí a do všeho se pustí samy. Mnohdy jim nic jiného nezbude, když bydlí v rodinném domě nebo bytě samy a hledat pomoc při takových maličkostech se jim nechce. Jsou ale takové, které se do žádných podobných činností pouštět nechtějí nebo mají manžela, který je na tom úplně stejně a domácí kutilství je pro něj tabu.

Poradí si s širokým okruhem oprav a úprav

A právě pro tyto domácnosti, ať už s manželem, který se niky za kutila považovat nebude a nechce, nebo pro ty, kterým chybí mužská ruka, je tu služba hodinový manžel. V Praze je příkladným zástupcem tohoto podnikání společnost Hodinový manžel Praha. Nabízí svoje kvalitní služby nejen v Praze, ale i jejím blízkém okolí, provádí je vždy precizně a rychle, protože za dlouhou dobu praxe získali její zruční zaměstnanci dostatek zkušeností a jejich všestrannost z nich činí odborníky v oboru.

Zaměstnanci společnosti Hodinový manžel Praha jsou specialisty na činnosti různých oborů, v jedné osobě mohou provádět práce montérské, elektrikářské, zednické nebo klempířské, a pokud by si přece jen nevěděli s některou činností rady, vždy mají v záloze specialistu, který by problém hravě vyřešil. Ale to se stává jen málokdy, ve většině případů dokážou všechny práce zvládnout zaměstnanci sami. Pokud se jedná o složitější práce, které jediný pracovník sám nedokáže provést, přijedou jako dokonale sehraný tým a vše jim jde pěkně od ruky. Některé z oprav vyžadují rychlý příjezd na místo a velmi rychlou opravu, například pokud v bytě nebo domě praskne rozvod vody, ani to není žádný problém, stačí kontaktovat pracovníka společnosti pomocí telefonní linky a během chvíle k vám vyráží zkušený řemeslník a většinou do hodiny po příjezdu vše opraví. Telefonický a emailový kontakt najdete na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha, včetně základního ceníku a podrobného výčtu poskytovaných služeb.