INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Bezpečnostní zámky a jiné druhy zámků

 Zabezpečit svůj domov před nezvanými hosty je jistě velmi důležité. Na dnešním trhu můžeme najít velké množství různých dveřních zámků, z nichž každý má své vlastní specifika a liší se ve třídě ochrany. Všechny tyto parametry jsou obvykle uvedeny v protokolu k produktu, který by samozřejmě jako součást balení a určitě bychom jej měli dobře prostudovat.

Jaký zámek zakoupit

Při výběru uzamykacího mechanismu vchodových dveří bychom měli vědět, jaký bude splňovat účel. Jak už bylo řečeno, vstupní dveře jsou instalovány především k ochraně bytu před vstupem neoprávněných osob.

Silné a slabé stránky

Zadlabací zámkypro ocelové dveře mají řadu výhod, které jsou hlavními kritérii pro jejich výběr. Hlavní výhodou těchto zařízení je to, že jsou rozděleny do tříd podle odporu proti vloupání, v důsledku čehož se jejich náklady liší, proto si každý může vybrat potřebné struktury podle svých schopností a potřeb.

Mezi hlavní výhody patří:

 

  • strukturální spolehlivost

  • přítomnost ochranných prvků proti neoprávněnému vniknutí

  • trvanlivost

  • kvalita

 

V současné době jsou zámky klasifikovány podle těchto bezpečnostních úrovní:

1. je to jednoduché stavební zařízení hromadné výroby, které není pro zloděje velkou překážkou

2. je spolehlivější a jeho neoprávněné vniknutí bude trvat déle

3. tyto zámky mají vysoký stupeň zabezpečení

4. je nejspolehlivější mechanismus s vysokou úrovní ochrany, je obtížné jej otevřít i za pomoci speciálního vybavení

Spolehlivý klíčový mechanizmus

Vylepšené uzamykací systémy, včetně elektronických zámků, se v dnešní době pravidelně objevují na našem trhu a zaručují tak kvalitu a především spolehlivé zabezpečení našeho domu. Ovšem i tradiční uzamykací mechanismy neztrácejí svou popularitu. Patří mezi ně válcové mechanismy, tedy cylindrové vložky. Nejedná se sice o nejspolehlivější zámek, ale spotřebitelé ho oceňují pro mnoho provozních výhod. Kromě toho je cylindrický zámek jeden z nejdostupnějších možností. Na domácím trhu je snadné najít systémy tohoto typu, ale ne všechny z nich pravidelně plní svou funkci. Chceme-li, aby takový zámek u vchodových dveří splnil svůj účel, je třeba mít dostupné informace o instalaci a použití. Název cylindrické zámky obdržely tyto uzamykací mechanismy díky své pracovní části - má tvar válce. Základem jsou zaměnitelné nebo kódové kolíky, které jsou umístěny v různých rovinách a tudíž k nim musí pasovat i správný klíč pro odemknutí.

Spolehlivá firma

Určitě bychom se měli poradit s odborníky, kteří vědí, jaký typ zámku bude pro naše dveře nejvhodnější. Na trhu služeb dnes existuje velké množství spolehlivých a prověřených firem, které mají ve svém portfoliu kvalitní služby i co se týká servisu. Mnohé nabízejí také nonstop servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže v případě nenadálé události, která bude vyžadovat jejich odborný zásah se na tyto firmy můžeme stoprocentně spolehnout.