INFORMACE Kontakt - poptávka
Tel.: +420 721 342 488
Email: info@vrtanistudny.cz

POPTÁVKA
Příhradové vazníky
Zateplení foukanou izolací po celé ČR


Zajímavé informace

• Nejlepší způsob zateplení rodinného domu je foukaná izolace od Izolace-Izotom.cz

• Zajímavé informace o vrtané studně, postup celého vrtání a výhody vrtané studny, najdete na webu vrtanistudny.cz

webSEO logo SEO-optimalizace
tvorba www stránek
reklama na internetu

Články

Automatické zavlažování zahrady ušetří čas, vodu i vaši peněženku

Čas jsou peníze a máme jej všichni nedostatek. Krásnou zahradu si chceme především užívat k relaxaci a nechceme celé hodiny postávat s hadicí na mnoha místech zahrady, s často dost neefektivním výsledkem.

Je to prostě málo platné, hadicí a konví automatickou závlahu prostě nenahradíte. Nestačí vám ani nahradit svou hadici dobrou stříkací pistolí s rozprašovačem. Potřebujete prostě systém automatického zavlažování zahrady. Závlahové systémy ocení každý, kdo vlastní zahradu. Jestliže je zahrada větší, nebo na ni nemáme dostatek času, bude se nám automatická závlaha opravdu hodit i na mnohem menší zahradě, předzahrádce nebo větší terase bytu. Pro každou velikost zavlažované plochy, i pro různé typy rostlin a dřevin, se hodí jiné typy systému a závlahového příslušenství.

Zavlažovací systém pro začátečníky i pokročilé

Ať už se zahradničením začínáte, nebo jste odborníci zahradnického oboru, zavlažovací systém jistě oceníte. Při rozsáhlé velikosti zahrady je rozvedení zavlažovacích hadic a potrubí pod travním drnem a vyvedení vody do vodních zásuvek první pomocí. Z nich se dá snadno zavlažovat pomocí zahradního vozíku. Můžete místo zásuvek zakopat do země zavlažovací boxy doplněné spirálovou hadicí se zavlažovací pistolí. Na instalované vodní zásuvky pak jen zapojíte různé typy postřikovačů a pak už jen spustíte závlahu. Automatický zavlažovací systém je ale mnohem dokonalejší. Snadno s ním vodu dostanete i do nejvzdálenějších koutů zahrady a zavlažování lze plně automatizovat.

Automatické zavlažování

Můžete si své zavlažování plně zautomatizovat. Automatická kapénková závlaha se hodí třeba k nově osázené skalce či živému plotu. V horkých a suchých letech jaké v poslední době často panují, je to neuvěřitelně velká pomoc. Pouze díky automatickému systému závlahy mají nově zasazené rostliny a sazenice šanci přežít. Kapková závlaha se hodí do záhonu s paprikami a rajčaty, nebo na zavlažování skleníku. Je šetrná k přírodě, voda se distribuuje pouze ke kořenům a je dokonale zužitkovaná. Nedochází ke kropení listů vodou a eliminuje se vznik houbových chorob rostlin. Oceníte i automatické zavlažování trávníku.